Remka İnşaat 26 yıldır İnşaat ve gayrimenkul sektöründe olan M.Remzi Kasanoğlu  tarafından 2003 yılında kurulmuş olan firmamız; gayrimenkul arsa ve inşaat sektöründe   güven verici çalışmaları ile hızla gelişmiştir. Özellikle Didim ve çevresinde   villa arsaları projelerini gerçekleştirmiş ve binlerce insana küçük tasarruflarla tapu sahibi yapmayı başarmış  ve bu  konuda da yeni projeleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.  

2000'li yıllara gelindiğinde yeryüzünde insana ve insan yaşamına verilen önem arttıkça diğer iş kollarında olduğu gibi inşaat sektöründe de uzmanlığa ve yetişmiş insan gücüne verilen önem artmıştır.Firmamız yurdışında bir çok gayrimenkul fuarına katılmış gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışında  da firmamız tanıtılmış, pazarlama  ve satış konusunda pek çok deneyim  kazanmıştır.

Bu yıllarda Remzi Kasanoğlu gerçekleştirdiği projeler ve atılımlarla firmamızı bölgemizde lider firmalar arasına sokmuştur.  

2019 yılına girdiğimizde teknolojiyi günü gününe takip eden, alanında tecrübeli ve uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.  

İşimizi yapma konusunda gösterdiğimiz özeni gerek hizmet verdiğimiz gerekse hizmet aldığımız kurum , kuruluş, şahıslar ve proje partnerlerimizi seçme konusunda da özen göstermekteyiz. Bu sayede Remka  İnşaat sizlere dürüst , güvenilir , kaliteli ve süratli bir hizmet sunmaktadır.

Saygılarımızla.

Adres

Adalet Mah.Manas Bulvarı No: 47B/2601
FOLKART Towers A kule
Bayraklı izmir

Remka
© 2019 Remka Grup